هر آنچه که باید درباره خرید شیرآلات ارزان بدانید!

ساخت وبلاگ

یکی از لوازم ضروری ساختمان‌ شیرآلات بهداشتی است. بیشتر افراد به دنبال خرید شیرآلاتی برای ساختمان خود هستند که هم کیفیت و کارایی داشته باشد و هم در زمینه تولید و طراحی آن دقت کافی صرف شده باشد و دارای تنوع در رنگ و سبک باشد. از طرفی دیگر ارزان قیمت نیز باشد.  در این مقاله پس از بررسی انواع شیرآلات ارزان به بررسی نکات مهم در زمان خرید شیرآلات ارزان استاندارد می پردازیم؟

شیرآلات ارزان

خرید شیرآلات ارزان قیمت به شرطی که به صورت اصولی انجام شود و کیفیت شیرآلات نیز در نظر گرفته شود یکی از خریدهای بهینه در زمان تجهیز منازل است. امروزه با وجود مسائل اقتصادی توجه به قیمت ارزان شیرآلات در زمان خرید تبدیل به بحث مهمی شده است. بسیاری از تولید کنندگان شیرآلات نیز اشکال مختلفی از شیرآلات ارزان قیمت را در کنار شیرآلات لوکس و گران قیمت خود تولید می کنند و در سبد کالایی خود قرار می دهند. شیرآلات ارزان قیمت در چهار گروه کلی دسته بندی می شوند که در ادامه به بیان آن پرداخته ایم.

شیر روشویی ارزان

همان‌طور که گفته شد بسیاری از برندهای شیرالات ساختمانی به تولید شیرآلات ارزان قیمت در کنار کالاهای لوکس و گران قیمت خود اقدام می‌کنند. شیرروشویی ارزان قیمت یکی از این نوع محصولات است. انواع شیر روشویی ارزان معمولاً وزن پایین تری از شیرآلات روشویی گران تر دارند. در صورتی که ماده اولیه تولید شیر روشویی ارزان استاندارد باشد نگرانی ای بابت وزن پایین تر آن ها وجود ندارد. به طور کلی در تهیه شیرآلات با کیفیت باید از شمش برنج استاندارد استفاده ‌شود.

لازم است توجه داشته باشید که ارزان قیمت بودن نباید تنها فاکتور در جهت خرید شیرآلات باشد. بنابراین لازم است حتما در هنگام خرید شیرروشویی ارزان قیمت، به گارانتی این محصول و خدمات پس از فروش آن توجه شود.

شیرتوالت ارزان

شیر توالت که به آن شیر آفتابه نیز گفته می‌شود نیز دارای انواع ارزان قیمت است. در خرید شیرتوالت ارزان نیز باید توجه کنید تا ماده اولیه این محصول استاندارد باشد. یکی دیگر از نکاتی که در زمان خرید شیرتوالت ارزان قیمت حتما باید مورد توجه قرار بگیرد گارانتی شیر توالت و شلنگ توالتی است که همراه شیر خریداری می شود.

شیرحمام ارزان

شیرحمام از تجهیزات مهم در سرویس حمام است که علاوه بر کیفیت باید جذابیت نیز داشته باشد. دیگر فاکتور مهم در انتخاب شیر حمام توجه به قیمت این کالا است. یک شیر حمام ارزان قیمت باید از نظر طراحی زیبا و از نظر کیفیت استاندارد باشد.

شیر حمام ارزان به طور معمول نسبت به شیر حمام گران و لوکس، وزن کمتری دارد. در هنگام خرید این محصول نمیتوانید با توجه به عامل سبکی وزن این نوع شیرآلات را از نظر کیفیت در سطح پایینی در نظر بگیرید. در این حالت بیشترین نکته‌ای که باید مد نظر قرار دهید توجه به استاندارد بودن مواد اولیه آن است نه سبکی یا سنگینی وزن.

شیر ظرفشویی ارزان

شیر سینک ظرفشویی از لوازم حیاتی آشپزخانه است که نقشی بسیار مهم در زندگی روزمره دارد. بنابراین باید به اندازه کافی با کیفیت باشد و جنس قطعات و ملزومات به کار رفته در تولید آن استاندارد باشد. امروزه انواع شیر ظرفشویی ارزان قیمت وجود دارند که توسط تولیدکنندگان مختلف تولید می شوند. در هنگام خرید شیر ظرفشویی ارزان قیمت توجه به استاندارد بودن مواد اولیه این محصول بسیار ضروری است.

شیر ظرفشویی ارزان

ویژگی شیرآلات ارزان با کیفیت

خرید شیرآلات ارزان با کیفیت با توجه به جنبه‌های فنی و کیفی محصول کار دشواری است. در این بخش به بیان برخی از نکات مهم در این زمینه پرداخته ایم.

  1. توجه به جنس شیرالات ارزان

بهترین ماده برای تولید شیرآلات بهداشتی آلیاژ شمش برنج استاندارد است. میزان سرب موجود در این آلیاژ نباید بیش از 5/2 درصد باشد چراکه برای سلامتی انسان مضر است. بنابراین در هنگام خرید شیرآلات ارزان با کیفیت باید حتما به این عامل توجه شود. علاوه بر این، لازم است به کیفیت ملزومات و قطعات شیرآلات نیز توجه شود.

  1. توجه به نوع آبکاری و رنگ شیرآلات ارزان

یکی از فاکتورهای کیفیت که حتما لازم است در زمان خرید شیرآلات ارزان نیز به آن توجه کنید آبکاری با کیفیت آن‌هاست. شیرآلات ارزان با کیفیت بالا محصولاتی هستند که در گذر زمان کیفیت آبکاری خود را حفظ کنند و پوسته پوسته نشوند.

  1. توجه به گارانتی شیرآلات ارزان با کیفیت

یکی از مواردی که کیفیت شیرآلات را تضمین می‌کند گارانتی و خدمات پس از فروش آن است. در زمان انتخاب و خرید شیرآلات ارزان با کیفیت حتما به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید. چنانچه محصولی دارای گارانتی معتبر نیست باید از خرید آن صرف نظر نمایید و به جای آن خرید خود را از برندی که گارانتی ارائه می دهد انجام دهید.

 

 

 

ترفندهای خانه داری...
ما را در سایت ترفندهای خانه داری دنبال می کنید

برچسب : شیرآلات ارزان, شیرآلات ارزان قیمت, نویسنده : کدبانو kadbanooo بازدید : 132 تاريخ : يکشنبه 1 / 12 / 1400 ساعت: 16:21