ترفندهای خانه داری

ساخت وبلاگ

خرید شیرآلات ارزان اگر به درستی انجام گیرد می تواند واقعا بهینه باشد؛ هم از نظر صرفه جویی در هزینه خرید و هم جلوگیری از دردسر خرابی های احتمالی. فاکتورهایی وجود دارد که معمولاً در کنار قیمت شیرآلات ارزان به چشم خریداران نمی آید و یا به اشتباه در ذهن بعضی خریداران جا افتاده که مقایسه انواع شیرآلات را پیچیده تر می کند. به طور مثال وزن بالا به عنوان یکی از نشانه های کیفیت در نظر گرفته می شود در صورتی که جنس شیرآلات نقش مهم تری در تعیین کیفیت دارد. در این مقاله 4 مورد از معیارهای رایج اما اشتباهی که ممکن است شما نیز در زمان انتخاب شیرآلات ارزان با تکیه بر آن تصمیم گیری کنید بررسی شده است.

شیرآلات ساختمانی

شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک طرح و رنگ متفاوتی دارد و از شیرآلات ارزان تا شیرآلات لوکس تنوع دارد. برای خرید مناسب ترین مدل شیرآلات معمولاً کیفیت در کنار قیمت بهترین شیرآلات ایرانی بررسی می شود. با بررسی عواملی مانند وزن و جنس شیرآلات بهداشتی، طرح منحصر به فرد و گارانتی شیرآلات می توانید در مورد کیفیت شیرآلات ساختمانی به نتیجه برسید. رنج قیمت شیرآلات نیز با مقایسه قیمت چندین مدل در طرح مورد نظرتان به دست می آید.

دامنه قیمت شیرآلات از قیمت شیرآلات ارزان تا لوکس را شامل می شود. بیشتر افراد هنگام خرید شیرآلات بهداشتی، تنها به برند و قیمت شیرآلات توجه دارند. در حالی که مواردی مانند جنس، کیفیت و گارانتی در نظر گرفته نمی شوند. کیفیت شیرآلات لزوماً با مشاهده ظاهر و یا سبک سنگین کردن شیرآلات قابل تشخیص نیست. بر خلاف باور عمومی، شیرآلات سبک نیز ممکن است با کیفیت باشند. وزن شیرآلات نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است.

شیر ظرفشویی ارزان

4 معیار اشتباه رایج در زمان خرید شیرآلات ارزان قیمت

قیمت شیرآلات یکی از اولین معیارهایی است که بعد از پسندیدن ظاهر شیرآلات ساختمانی توسط خریداران بررسی می شود. اما آیا قیمت شیرآلات ارزان به تنهایی گویای کیفیت است؟ بسیاری تصور می کنند شیرآلات ارزان به دلیل قیمت پایین تری که دارد لزوماً بی کیفیت است. اما این تصور تا جایی که تفاوت قیمت معناداری میان شیرآلات ارزان مورد نظر شما با شیرآلات ارزان (و استاندارد) تولید شده توسط برندهای معتبر وجود نداشته باشد چندان درست نیست. یک کف قیمتی برای شیرآلات ارزان استاندارد وجود دارد که پایین تر بودن قیمت از آن نشانه خوبی نیست! اما در صورتی که قیمت شیرآلات ارزان متناسب با قیمت شیرآلات ارزان برندهای معتبر بازار و جنس آن استاندارد باشد نگرانی چندانی بابت کیفیت شیرآلات وجود ندارد. در این میان از بررسی گارانتی و طرح زیبای شیرآلات نیز غافل نشوید.

قیمت شیرآلات ارزان مهم ترین نشانه کیفیت شیرآلات ارزان قیمت است. با گشت و گذار در بازار و یا فروشگاه های اینترنتی شیرآلات می توانید در مورد متوسط قیمت ست شیرآلات ارزان اطلاعات کاملی به دست آورید. با توجه به این قیمت برای خود مرزی تعیین کنید. اگر قیمت شیرآلات بهداشتی ارزان مورد نظر شما پایین تر از قیمت متوسط شیرآلات ارزان تولید شده توسط برندهای معتبر است؛ اصلا به سراغ خرید آن نروید! چرا که تولید شیرآلات استاندارد هزینه هایی دارد و قیمت شیرآلات ارزان و با کیفیت باید هزینه های تولید آن را پوشش دهد. شیرآلات بسیار ارزان امکان ندارد استاندارد باشد.

امام معیارهای اشتباه رایجی که بیشتر خریداران در زمان خرید شیرآلات ارزان قیمت بر اساس آن تصمیم گیری می کنند چیست؟

 

شیرآلات ارزان هر چه سنگین تر باشد با کیفیت تر است!

­­­سنجیدن کیفیت شیرآلات ساختمانی بر اساس وزن آن رایج ترین اشتباه است. اگر بخواهید بر این اساس خرید شیرآلات را انجام دهید باید شیرآلات سربی خریداری کنید؛ چرا که بسیار سنگین است! اما سرب ماده بسیار مضری برای سلامتی انسان به حساب می آید و شیرآلات سربی نیز کاملاً غیر استاندارد است. در صورتی که آلیاژ شمش برنج که ماده اولیه در تولید بیشتر شیرآلات بهداشتی استاندارد است وزن پایین ترین نسبت به سرب دارد. پس اگر جنس شیرآلات و طراحی آن استاندارد باشد "وزن" اهمیتی در کیفیت شیرآلات ساختمانی ندارد.

شیر روشویی ارزان با جنس استاندارد

جنس شیرآلات ارزان غیر استاندارد است!

یکی دیگر از تصورات رایج اشتباه در مورد شیرآلات ارزان قیمت این است که جنس تمام آن ها غیر استاندارد است. در صورتی که ممکن است علت قیمت پایین تر شیرآلات ارزان وزن کمتر، اکونومی بودن طراحی و فرایند تولید ساده تر آن باشد. همیشه نمی توان علت پایین تر بودن قیمت ارزان شیرآلات را در کیفیت جستجو کرد. کیفیت شیرآلات ارزان می تواند استاندارد و در حد شیرآلات لوکس باشد اما وزن آن به فراخور طرح پایین تر در بیاید. پس در زمان خرید بیشتر بر روی جنس ماده اولیه تمرکز کنید تا وزن بالای شیرآلات.

گارانتی شیرآلات ارزان اهمیتی ندارد!

بسیاری خریداران زمانی که به دنبال خرید شیرآلات ساختمانی ارزان هستند حاضرند تمام فاکتورهای دیگر را نادیده بگیرند و فقط به قیمت توجه کنند. در صورتی که اهمیت گارانتی در زمان خرید شیرآلات ارزان، اگر بیشتر نباشد، کمتر از اهمیت آن در زمان خرید شیرآلات لوکس نیست. خرید شیرآلات ارزان بی کیفیت ریسک هزینه خرید مجدد و یا تعمیر شیرآلات در آینده ای نزدیک را افزایش می دهد. در صورتی که قیمت کمی بالاتر برای خرید شیرآلات ارزان دارای گارانتی بپردازید خیالتان تا مدت ها بابت احتمالی خرابی آن راحت خواهد بود.

شیرآلات ساختمانی ارزان قیمت با طرح خاص وجود ندارد!

شیرآلات ارزان مانند شیرآلات ساختمانی لوکس مدل های متنوعی دارد. بعضی از آن ها کاملا معمولی و بعضی خاص هستند. برخی برندهای شیرآلات ایرانی برای تولید شیرآلات ارزان، به جای کپی برداری از مدل های موجود در بازار، به طراحی مدل های منحصر به فرد و انحصاری می پردازند. با اندکی بررسی می توانید این نوع شیرآلات زیبا را تهیه نمایید.

شیرآلات ساختمانی کاویان

شیرآلات کاویان هم افزا یکی از تولیدکنندگان با سابقه و خلاق شیرآلات ساختمانی است که به تولید انواع شیر روشویی، شیر توالت، شیر حمام و شیر آشپزخانه می پردازد. بسیاری از مدل های شیرآلات این شرکت طرح های ثبت شده و انحصاری است که از سایر محصولات موجود در بازار کپی برداری نشده. با مراجعه به وب سایت شیرآلات ساختمانی کاویان (https://www.kavianhamafza.com/) می توانید انواع شیرآلات ارزان قیمت تا شیرآلات لوکس را مشاهده و مقایسه نمایید. اگر قصد خرید شیرآلات بهداشتی دارید حتماً به این فروشگاه اینترنتی شیرآلات نیز سر بزنید.

منبع

ترفندهای خانه داری...
ما را در سایت ترفندهای خانه داری دنبال می کنید

برچسب : شیرآلات ارزان, شیرآلات ارزان قیمت, نویسنده : کدبانو kadbanooo بازدید : 134 تاريخ : سه شنبه 24 / 12 / 1400 ساعت: 13:42

یکی از لوازم ضروری ساختمان‌ شیرآلات بهداشتی است. بیشتر افراد به دنبال خرید شیرآلاتی برای ساختمان خود هستند که هم کیفیت و کارایی داشته باشد و هم در زمینه تولید و طراحی آن دقت کافی صرف شده باشد و دارای تنوع در رنگ و سبک باشد. از طرفی دیگر ارزان قیمت نیز باشد.  در این مقاله پس از بررسی انواع شیرآلات ارزان به بررسی نکات مهم در زمان خرید شیرآلات ارزان استاندارد می پردازیم؟

شیرآلات ارزان

خرید شیرآلات ارزان قیمت به شرطی که به صورت اصولی انجام شود و کیفیت شیرآلات نیز در نظر گرفته شود یکی از خریدهای بهینه در زمان تجهیز منازل است. امروزه با وجود مسائل اقتصادی توجه به قیمت ارزان شیرآلات در زمان خرید تبدیل به بحث مهمی شده است. بسیاری از تولید کنندگان شیرآلات نیز اشکال مختلفی از شیرآلات ارزان قیمت را در کنار شیرآلات لوکس و گران قیمت خود تولید می کنند و در سبد کالایی خود قرار می دهند. شیرآلات ارزان قیمت در چهار گروه کلی دسته بندی می شوند که در ادامه به بیان آن پرداخته ایم.

شیر روشویی ارزان

همان‌طور که گفته شد بسیاری از برندهای شیرالات ساختمانی به تولید شیرآلات ارزان قیمت در کنار کالاهای لوکس و گران قیمت خود اقدام می‌کنند. شیرروشویی ارزان قیمت یکی از این نوع محصولات است. انواع شیر روشویی ارزان معمولاً وزن پایین تری از شیرآلات روشویی گران تر دارند. در صورتی که ماده اولیه تولید شیر روشویی ارزان استاندارد باشد نگرانی ای بابت وزن پایین تر آن ها وجود ندارد. به طور کلی در تهیه شیرآلات با کیفیت باید از شمش برنج استاندارد استفاده ‌شود.

لازم است توجه داشته باشید که ارزان قیمت بودن نباید تنها فاکتور در جهت خرید شیرآلات باشد. بنابراین لازم است حتما در هنگام خرید شیرروشویی ارزان قیمت، به گارانتی این محصول و خدمات پس از فروش آن توجه شود.

شیرتوالت ارزان

شیر توالت که به آن شیر آفتابه نیز گفته می‌شود نیز دارای انواع ارزان قیمت است. در خرید شیرتوالت ارزان نیز باید توجه کنید تا ماده اولیه این محصول استاندارد باشد. یکی دیگر از نکاتی که در زمان خرید شیرتوالت ارزان قیمت حتما باید مورد توجه قرار بگیرد گارانتی شیر توالت و شلنگ توالتی است که همراه شیر خریداری می شود.

شیرحمام ارزان

شیرحمام از تجهیزات مهم در سرویس حمام است که علاوه بر کیفیت باید جذابیت نیز داشته باشد. دیگر فاکتور مهم در انتخاب شیر حمام توجه به قیمت این کالا است. یک شیر حمام ارزان قیمت باید از نظر طراحی زیبا و از نظر کیفیت استاندارد باشد.

شیر حمام ارزان به طور معمول نسبت به شیر حمام گران و لوکس، وزن کمتری دارد. در هنگام خرید این محصول نمیتوانید با توجه به عامل سبکی وزن این نوع شیرآلات را از نظر کیفیت در سطح پایینی در نظر بگیرید. در این حالت بیشترین نکته‌ای که باید مد نظر قرار دهید توجه به استاندارد بودن مواد اولیه آن است نه سبکی یا سنگینی وزن.

شیر ظرفشویی ارزان

شیر سینک ظرفشویی از لوازم حیاتی آشپزخانه است که نقشی بسیار مهم در زندگی روزمره دارد. بنابراین باید به اندازه کافی با کیفیت باشد و جنس قطعات و ملزومات به کار رفته در تولید آن استاندارد باشد. امروزه انواع شیر ظرفشویی ارزان قیمت وجود دارند که توسط تولیدکنندگان مختلف تولید می شوند. در هنگام خرید شیر ظرفشویی ارزان قیمت توجه به استاندارد بودن مواد اولیه این محصول بسیار ضروری است.

شیر ظرفشویی ارزان

ویژگی شیرآلات ارزان با کیفیت

خرید شیرآلات ارزان با کیفیت با توجه به جنبه‌های فنی و کیفی محصول کار دشواری است. در این بخش به بیان برخی از نکات مهم در این زمینه پرداخته ایم.

  1. توجه به جنس شیرالات ارزان

بهترین ماده برای تولید شیرآلات بهداشتی آلیاژ شمش برنج استاندارد است. میزان سرب موجود در این آلیاژ نباید بیش از 5/2 درصد باشد چراکه برای سلامتی انسان مضر است. بنابراین در هنگام خرید شیرآلات ارزان با کیفیت باید حتما به این عامل توجه شود. علاوه بر این، لازم است به کیفیت ملزومات و قطعات شیرآلات نیز توجه شود.

  1. توجه به نوع آبکاری و رنگ شیرآلات ارزان

یکی از فاکتورهای کیفیت که حتما لازم است در زمان خرید شیرآلات ارزان نیز به آن توجه کنید آبکاری با کیفیت آن‌هاست. شیرآلات ارزان با کیفیت بالا محصولاتی هستند که در گذر زمان کیفیت آبکاری خود را حفظ کنند و پوسته پوسته نشوند.

  1. توجه به گارانتی شیرآلات ارزان با کیفیت

یکی از مواردی که کیفیت شیرآلات را تضمین می‌کند گارانتی و خدمات پس از فروش آن است. در زمان انتخاب و خرید شیرآلات ارزان با کیفیت حتما به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید. چنانچه محصولی دارای گارانتی معتبر نیست باید از خرید آن صرف نظر نمایید و به جای آن خرید خود را از برندی که گارانتی ارائه می دهد انجام دهید.

 

 

 

ترفندهای خانه داری...
ما را در سایت ترفندهای خانه داری دنبال می کنید

برچسب : شیرآلات ارزان, شیرآلات ارزان قیمت, نویسنده : کدبانو kadbanooo بازدید : 132 تاريخ : يکشنبه 1 / 12 / 1400 ساعت: 16:21